اعلام نرخ جدید شیرینی تا انتها هفته

رییس اتحادیه فروشندگان شیرینی با اشاره به این که مشکلی در تامین شیرینی عید قربان و غدیر وجود ندارد، گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، نرخ شیرینی گران خواهد شد.

اعلام نرخ جدید شیرینی تا انتها هفته

علی خردمند در گفت وگو با خبرنگاران، در رابطه با آخرین وضعیت بازار شیرینی در آستانه اعیاد قربان و غدیر، اظهار کرد: با وجود آن که در پی نوسانات نرخ ارز، مواد اولیه داخلی همچون مواد اولیه خارجی افزایش قیمت را تجربه نموده و تا حدودی زمینه عرضه مواد اولیه کاهش یافته است، در زمینه فراوری و عرضه شیرینی مشکلی وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: با افزایش 50 درصدی قیمت مواد اولیه باید قیمت شیرینی ها افزایش یابد ولی تاکنون مذاکرات اجرا شده با سازمان حمایت به نتیجه نرسیده است.

رییس اتحادیه فروشندگان شیرینی تاکید نمود: اتحادیه افزایش قیمت مصوب شیرینی ها را به سازمان حمایت اعلام نموده و پیش بینی می گردد تا خاتمه هفته جاری نرخ جدید برای شیرینی ها اعلام گردد.

خردمند با بیان این که آخرین افزایش مصوب قیمت شیرینی مربوط به سال گذشته بوده است، خاطر نشان کرد: هر کیلو شیرینی تر در واحدهای درجه یک 21 هزار و 500 تومان، هر کیلوگرم شیرینی زبان، برنجی و پاپیون 18 هزار تومان، شیرینی دانمارکی 17 هزار و 500 تومان و کیک یزدی 12 هزار تومان قیمت گذاری گردیده است که مابقی اقلام به صورت توافقی میان فروشنده و مشتری مشخص قیمت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام نرخ جدید شیرینی تا انتها هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نرخ جدید شیرینی تا انتها هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید