تردد 60 میلیون خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه

به گزارش وبلاگ وبکو، معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : در پنج ماهه سال جاری 59 میلیون 994 هزار خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه تردد داشته اند که نسبت به پارسال همین بازده زمانی 1 درصد کاهش داشته است.

تردد 60 میلیون خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه

به گزارش از ، سید زاهدین چشمه خاور معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : از ابتدای سال جاری تا به امروز 59 میلیون 994 هزار خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه تردد داشته اند که نسبت به پارسال با تردد 60 میلیون و 495 هزار خودرو شاهد کاهش 1 درصدی تردد در سطح محور های مواصلاتی استان کرمانشاه هستیم.

او گفت : در سال جاری 9 میلیون و 40 هزار خودرو سنگین در جاده های استان کرمانشاه تردد داشته اند که نسبت به پارسال با تردد 9 میلیون و 961 هزار خودرو سنگین کاهش 10 درصدی داشته است.

چشمه خاور اضافه نمود: 50 میلیون و 954 هزار تردد وسایل نقلیه سبک طی 5 ماهه سال جاری ثبت شده که نسبت به پارسال با تردد 50 میلیون و 533 هزار تردد افزایش چندانی نداشته است.

معاون فنی و راه های روستایی اضافه نمود: بیشترین تردد در محور بیستون - کرمانشاه 3 میلیون 535 هزار هزار خودرو بوده است و کمترین تردد در محور گیلانغرب به سومار با تردد بیش از 20 هزار خودرو به ثبت رسیده است.

چشمه خاور گفت: استان کرمانشاه داری 40 دوربین ثبت تخلفات، 74 تردد تعداد و 3 سامانه توزین حین حرکت است .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تردد 60 میلیون خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد 60 میلیون خودرو در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید