اعجوبه های مهران غفوریان 100 قسمتی می گردد

تهیه کننده اعجوبه ها با اعلام خبر اینکه این مجموعه تا 100 قسمت ادامه خواهد داشت، از برنامه ریزی برای آینده اعجوبه هایی که به برنامه می آیند اطلاع داد.

اعجوبه های مهران غفوریان 100 قسمتی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سروش گل محمدی درباره ادامه راستا اعجوبه ها گفت: بار سنگینی بر دوشمان است. وضعیتمان مثل هل دادن یک گوی بزرگ در راستا سربالایی است. هر چقدر بالا می رویم، هل دادن این گوی سخت تر خواهد شد و اگر لحظه ای خسته شویم گوی برمی گردد و از روی ما رد خواهد شد؛ بنابراین باید هر لحظه بیشتر کوشش کنیم و خسته نشویم.

تهیه کننده اعجوبه ها در پاسخ به اینکه این مسابقه تا چند فصل ادامه خواهد داشت، بیان کرد: فعلا 100 قسمت به شبکه تعهد داده ایم که آن را در چند فصل تقدیم مخاطبان خواهیم کرد.

گل محمدی در پاسخ به اینکه آیا پس از انتها مسابقه هم به فکر بچه هایی که در برنامه خوش می درخشند هستید، تاکید نمود: بله. به صورت مفصل برنامه داریم. حتی به اعجوبه هایی که نمی توانند وارد برنامه بشوند هم فکر نموده ایم. ارتباط با آنها ادامه خواهد داشت و تا جایی که در توانمان هست، به آینده درخشانشان یاری خواهیم کرد.

فصل اول اعجوبه ها به کارگردانی رضا مهرانفر با اجرای مهران غفوریان شنبه ها و یکشنبه ها بعد از خبر 22 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و دوشنبه و سه شنبه ها ساعت 15:30 بازپخش می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعجوبه های مهران غفوریان 100 قسمتی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعجوبه های مهران غفوریان 100 قسمتی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید