کمالوند: سازمان لیگ رقم قراردادهای لیگ یک را منتشر کند، تیم های بی انضباط باید کنار گذاشته شوند

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: از سازمان لیگ می خواهم رقم قراردادهای تیم های لیگ دسته اولی را منتشر کند تا حساب کار دست همه بیاید.

کمالوند: سازمان لیگ رقم قراردادهای لیگ یک را منتشر کند، تیم های بی انضباط باید کنار گذاشته شوند

فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل بادران تهران در لیگ دسته اول گفت: بادران کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و در یکی دو ساله گذشته هم همواره مدعی بوده است، اما تیم ما در این بازی مستحق پیروزی بود. ما در سه بازی گذشته مان موقعیت های زیادی خلق کردیم و از طرف دیگر هم فرصت های کمی به حریفان مان داده ایم.

وی در ادامه اضافه کرد: فکر می کنم اگر بچه های ما وظایف خود را به خوبی انجام دهند و در ادامه مسابقات هم با همین کیفیت بازی نمایند، می توانیم نتایج بسیار خوبی بگیریم.

با توجه به خریدهایی که تیم اکسین انجام داده، فشار روی بازیکنان این تیم زیاد است و همه از آن انتظار صعود به لیگ برتر را دارند. سرمربی تیم اکسین در واکنش به این موضوع گفت: ما خیلی هم معقولانه هزینه نموده ایم. حالا چون چند بازیکن باتجربه با توجه به ارتباطی که با من داشتند از لیگ برتر به لیگ یک آمده اند، دلیل نمی گردد بگویند هزینه زیادی نموده ایم. اتفاقاً من یک خواهشی از سازمان لیگ دارم که همین جا اعلام می کنم. همان طور که در یک فصل رقم قراردادها را در لیگ برتر به صورت شفاف اعلام کردند، سال جاری هم رقم قراردادهای تیم های لیگ یکی را اعلام نمایند. به هرحال من هم دوست دارم بدانم تیم های دیگر چقدر هزینه نموده اند.

کمالوند در ادامه با بیان اینکه تیمش هزینه های خیلی متوسطی داشته است، گفت: خوب است رقم قراردادها اعلام گردد تا حساب کار دست همه بیاید. بله، ما از اینکه یکی از تیم های پُر مهره لیگ هستیم و بازیکنانی در تیم مان بازی می نمایند که در لحظات حساس می توانند با یک حرکت نتیجه مسابقه را تغییر دهند، بسیار خوشحالیم. در مورد اینکه فشار هم روی تیم ما وارد می گردد، خیر، این طور نیست. خدا را شکر تیم ما آنقدر باتجربه است که فشاری روی ما نیست. اصلاً هم به این موضوعات فکر نمی کنیم. من تمام تمرکزم را روی موفقیت تیمم گذاشته ام و همان طور هم که دیده اید در سه بازی گذشته نه در نشست های قبل و نه در نشست های بعد از بازی شرکت ننموده ام، چون اعتقادم این است که بهترین حرف زدن، عمل کردن است و ما باید خودمان را در زمین مسابقه نشان دهیم.

وی در واکنش به این موضوع که چه تیم هایی را مدعی صعود به لیگ برتر می داند، مطرح کرد: الان زود است پیش بینی کنیم. حقیقتاً من از تیم ها شناخت زیادی ندارم، اما در مورد تیم خودم می توانم بگویم ما شانس اول صعود به لیگ برتر هستیم. نه تنها به دنبال صعود، بلکه به دنبال قهرمانی هستیم. تمام کوشش مان را هم برای رسیدن به این مهم انجام می دهیم. این را هم می دانیم بازی های سختی در پیش داریم. در لیگ دسته اول باید 32 بازی انجام دهیم و ما الان تنها سه مسابقه برگزار نموده ایم. در این وضعیت ما فقط به بازی های پیش روی خودمان فکر می کنیم و به انتهای لیگ کاری نداریم.

سرمربی تیم اکسین البرز در خصوص بی نظمی های هفته های ابتدایی لیگ دسته اول و شرکت نکردن برخی از تیم ها در مسابقات، گفت: باید فکری به حال این موضوع کرد. این طور نمی گردد که یک تیم چون دوست ندارد به شهری برود، نرود. به نظرم بهترین کار این است این تیم ها را کنار بگذارند. از سازمان لیگ تقاضا می کنیم حداقل یک برخورد قاطع با این تیم ها گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمالوند: سازمان لیگ رقم قراردادهای لیگ یک را منتشر کند، تیم های بی انضباط باید کنار گذاشته شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کمالوند: سازمان لیگ رقم قراردادهای لیگ یک را منتشر کند، تیم های بی انضباط باید کنار گذاشته شوند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید