سندرز از بایدن پیشی گرفت

بر اساس نظرسنجی که رویترز انجام داده، برنی سندرز در میان دموکرات ها و افراد مستقلی که ثبت نام کرده اند از دیگر نامزد های دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا پیشی گرفته است.

سندرز از بایدن پیشی گرفت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، حمایت دموکرات ها از برنی سندرز به عنوان گزینه نهایی دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهور 2020 آمریکا به طور پیوسته ای در حال افزایش بوده و بر اساس نظرسنجی که رویترز/IPsos انجام داده از جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و دیگر نامزد های مطرح دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری فراتر رفته است.

این نظرسنجی در بین رای دهندگان ثبت نام شده دموکرات اجرا شده است.

در این نظرسنجی آنلاینی که نتایج آن روز پنجشنبه منتشر شده نشان می دهد که 20 درصد از دموکرات ها و افراد مستقلی که ثبت نام کرده بودند اعلام کردند که از سندرز برای انتخابات 2020 حمایت می کنند که در مقایسه با نظرسنجی مشابهی که هفته پیش برگزار شده بود 2 درصد افزایش نشان می دهد.

در این نظرسنجی 19 درصد از بایدن اعلام حمایت کرده و 12 درصد نیز حمایت خود را از سناتور الیزابت ورن اعلام کردند. مایکل بلومبرگ شهردار سابق نیویورک نیز توانسته نظر 9 درصد رای دهندگان را بدست آورد و پت بوته جج شهردار سابق سوث بند در ایالت ایندیانا نیز حمایت 6 درصدی داشته است.

سندرز و بلومبرگ سطح حمایت از خود را در سه نظرسنجی سابق رویترز/IPsos که از اواسط دسامبر شروع شده هموراه افزایش داده اند این در حالی است که حمایت ها از بایدن، ورن و بوته جج بدون تغییر باقی مانده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سندرز از بایدن پیشی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز از بایدن پیشی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید